FB

ZOO tour přijede do Krtkova světa!

Přijďte se potkat s vašimi oblíbenými herci z rodinného seriálu ZOO do parku Krtkův svět. Čeká vás odpoledne plné zábavy, skvělých soutěží, zajímavých rozhovorů, nabitého koncertu, a to vše zakončené autogramiádou hrdinů seriálu ZOO. Tentokrát se můžete těšit na Míšu Tomešovou, Šimona Bilinu, Míšu Petřekovou, Honzu Kopečného a Míšu Pecháčkovou.
Zábavné odpoledne proběhne ve čtvrtek 30.6. v zábavném parku Krtkův svět.
Tentokrát se můžete těšit na skvělý koncert kapely Botox a Honzu Kopečného, kterého můžete znát jako seriálového Kamila. A co by to bylo za zábavné odpoledne bez kvízů a soutěží? O ty samozřejmě nepřijdete! Čeká vás spoustu zábavných kvízů a soutěží o Prima ceny. K zakoupení budou také deskové hry k seriálu ZOO – Opičko, nezlob se!,mariášové karty ZOOi oblíbené CD Evy Burešové, tedy album, které obsahuje nejpopulárnější písně seriálové Viky ze ZOO. Partnerem ZOO tour je instax a díky němu si můžou návštěvníci odnést domů svou fotografii na památku. Celé odpoledne vyvrcholí autogramiádou hlavních hereckých hvězd seriálu ZOO, které se již svých fanoušků nemůžou dočkat. Návštěvníci se tak mohou potkat s Míšou Tomešovou, Míšou Pecháčkovou, Míšou Petřekouv a Šimonem Bilinou. Během zábavného odpoledne nebude chybět ani ochutnávka a prodej báječných Bean to bar čokolád od Steiner & Kovarik z edice ZOO. Chuťový zážitek bude obohacen o povídání o čokoládě vyráběné tradiční metodou od bobu po tabulku. Navíc si své čokolády budete moci nechat podepsat od seriálových hrdinů ZOO.
Jelikož víme, že v tento den končí školní rok a děti dostávají své vysvědčení, připravili jsme si pro ně také zaslouženou odměnu. Pro ty, kteří přijdou a ukážou nám své vysvědčení máme připravené volné žetony na atrakce v zábavném areálu Krtkův svět. Pro děti, které se k nám přijdou pochlubit se samými jedničkami máme ještě jedno speciální překvapení. Odpoledne se můžete těšit navíc na fantastické cirkusové představení, které pobaví nejen děti.
Do dopoledních 11 hodin můžete využít happy hours na své vstupenky, které zakoupíte za 117,- na osobu. Po 11 hodině je cena 177,- na osobu. Každé dítě obdrží ke vstupence žeton na placenou atrakci dle svého výběru. Navíc je možnost zakoupit si vstupenku Krtek Plus, která zahrnuje placené atrakce i cirkus za 377,- na osobu. Ale pozor, tato vstupenka se nevztahuje na autodrom a adrenalinové atrakce. K vstupence Krtek Plus zároveň dítě dostane vstupenku do motýlího domu.
Tak neváhejte a přijďte se svými dětmi oslavit nejen jejich úspěchy ve škole, ale hlavně si užít odpoledne plné Prima zábavy.
Program akce:
14.00 – zahájení
14.15 – kvízy, soutěže
14.30 – koncert kapely Botox
15.15 – autogramiáda kapely Botox
15.45 – kvízy, soutěže
16.00 – rozhovory s herci
16.30 – kvízy, soutěže
17.00 – autogramiáda herců ze ZOO