FB

Vítejte v Krtkově světě!

Vstupte do světa zábavy a dobrodružství, kde se splní sny nejen dětí, ale i těch dospělých! Krtkův svět je ideálním místem pro rodinné výlety plné zábavy pro malé i velké. Rozdělený na několik úžasných sekcí, každá nabízí své vlastní nezapomenutelné zážitky za jednu cenu. 

Otevírací doba zóny atrakcí

So, Ne: 11:00 – 18:30
+ prázdniny a svátky

krtkuv svet trampolina

Mini Zoo

Ať přijíždíte z města, nebo z venkova, blízkost zvířat si zajisté užijete v obou případech. V naší MINI ZOO můžete obdivovat klid a vyrovnanost ovcí, pyšnou eleganci pávů a zvědavost našich nosálů a koz.

Kozy se v Čechách vyskytují běžně, ale víte, že jich existuje několik druhů? U nás na vlastní oči uvidíte kozou holandskou zakrslou, kozu domácí a kozu kamerunskou.
Raritou naší MINI ZOO je zakrslý africký skot plemene Dahomey – malý býček. V Krtkově světě potkáte zvířátka na každém kroku.

Po průchodu hlavní bránou narazíte na sítí krytý rybníček s kapry Koi a jesetery. V lesní části parku před hlavní budovou se nachází výběh s prasátky a husami. Velký travnatý výběh s přístřeškem pro kozy se nachází před vstupem do lesního divadla.

Projdete-li kolem Krtkova pohádkového světa (domečky), narazíte zde na MINI ZOO se zvířecími kamarády.

V celém areálu Krtkova světa potkáte pávy a pávice, jak korunkaté, tak i pro některé návštěvníky neobvyklé, bílé. Pávi u nás žijí již řadu let, a jsou na návštěvníky zvyklí. Doslova návštěvníkům zobou z ruky.

Před výběhy jsou umístěny automaty na granule pro zvířátka, jimi je můžete nakrmit. Nekrmte naše zvířátka vlastním jídlem, hrozí jim smrt.

Zvířátka jsou zvyklá na děti i prostředí, neublíží.

Prosíme rodiče, aby vždy dohlíželi na své děti při kontaktu se zvířátky. Nahánění pávů a trhání jejich per je zakázáno pod pokutou 2 000 Kč.

Atrakce Lunaparku

Naše atrakce Lunaparku nabízejí širokou škálu adrenalinových zážitků pro všechny věkové kategorie. Vyzkoušejte si vzrušení na řetízkovém kolotoči, vyskočte na trampolínách, nechte se unášet volným skokem nebo si vyzkoušejte dovednosti na našem autodromu. Pro milovníky vody je připraven vodní svět plný radosti a osvěžení. Vše za jednu cenu nebo jednotlivě.

Všechny atrakce:
řetízkový kolotoč, trampolíny, volný skok, autodrom, létající kačeři, safari autodráha, vláček, vyhlídkové kolo, skákací hrad, twister, buginy, čtyřkolky, vodní svět plný bazénů, zorbingu.

Rodinný Lesopark

Pro ty, kteří hledají klidnější a přírodnější zážitky, je tu náš rodinný lesopark. Procházejte se po stezkách mezi stromy, objevujte skryté kouty a užívejte si čistého vzduchu. Využijte skluzavky na stinných místech nebo trampolíny.

Jízdy na ponících

Užijte si jízdu na ponících v Krtkově světě.