Příměstské tábory v Krtkově světě

Krtkův svět pořádá ve spolupráci s FoxCampClub tematické příměstské tábory pro vaše děti. Na děti čeká zábavný zážitkový program, který bude plný sportu a her.

V ceně táboru je zahrnuté vstupné na veškeré atrakce v Krtkově světě, stravování (2x svačina a 1x oběd) a jako BONUS bude TÉMATICKÝ VÝLET včetně vstupenek a tombola. Samozřejmostí je celodenní pitný režim a zdravotnický dozor.

Cena: 4.997 Kč

Tábor je vhodný pro děti od 5 let.
Sraz bude vždy mezi 8 – 9 h a vyzvednutí od 16 – 17 h.

Program:

  • 1. 8. – 5. 8. – MARVEL (výlet do Muzea filmových legend a Galerie ocelových figurín)
  • 15. 8. – 19. 8. – DOBRODRUŽSTVÍ VE SVĚTĚ POHÁDEK
  • 25. 7. – 29. 7. – 22. 8. – 26. 8. – DINOSAUŘI (výlet do Dinopark a Trilopark)

HUDEBNĚ POHYBOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
s Myš a Maš

25.-29.7.2022 (9-17h) – děti od 4 do 10 let

Vedoucí: Kristýna Pixová, František Pytloun
www.mysamas.cz
Zkušení profesionálové v uměleckém oboru s mnohaletou praxí v práci s dětmi.
Budeme se poznávat s novými kamarády, zpívat si, hrát různé hry na podporu rytmiky a hudebního sluchu, soutěžit a tancovat, a každý den rozhýbeme celé tělo. Za pěkného počasí budou aktivity probíhat venku, abychom si užili naplno všechny atrakce a zábavu, které nabízí Krtkův svět. Zábavnou a hravou formou se budeme seznamovat s rozmanitými hudebními žánry a učit se jednoduché taneční choreografie v různých stylech. Naučíme se poznávat hudební nástroje a zkusíme si vymýšlet vlastní nové písničky. Zkrátka nás čeká spousta legrace a zábavy.
V pátek zveme všechny rodiče od 16hodin do Krtkova světa na závěrečné vystoupení toho, co jsme se s dětmi zvládli přes týden naučit.

Co nezapomenout každý den?
Lahev s pitím (označenou jménem), pohodlné oblečení a obuv na ven i dovnitř úměrné aktuálnímu počasí (raději i náhradní oblečení a spodní prádlo do batůžku pro případ jakékoli „mokré“ nehody 😊), kšiltovku, dlouhovlasí: gumičku do vlasů.
Případně můžete přibalit: deku a malý polštářek na sezení venku, sluneční brýle, opalovací krém a repelent, vlastní hudební nástroj (např. flétničku, pokud se děti na něco učí už třeba ve školce)

Nedoporučujeme: drahé hračky, šperky a elektroniku, rozbitné a ostré předměty (např. skleněnou lahev aj.)

Kontakt pro zájemce Kristýna Pixová, 777 320 390, info@mysamas.cz

Cena 4977 Kč včetně stravy