FB

Příměstské tábory

Krtek a jeho svět vyřeší za rodiče starosti s hlídáním dětí o jarních, letních, i podzimních prázdninách a ve dny, kdy jsou školky a školy mimo provoz. Společně s naším týmem zkušených animátorů děti vyzkouší veškeré atrakce v našem parku, získají nová přátelství a zážitky, tělo a mysl rozpohybují sportovní a výtvarné aktivity. Rodiče tak mohou v klidu pracovat nebo užívat soukromého života.

Naši instruktoři mají potřebnou kvalifikaci pro práci s dětmi, ovládají kurz první pomoci, mají praxi s vedením dětských kolektivů.

Zábava na celý den nebo týden, vždy od 9:00 do 17:00 hodin. Děti si od rodičů instruktor převezme u hlavního vchodu našeho parku, v ceně pestrého programu jsou veškeré atrakce a zařízení parku, zajištěn je teplý oběd, dopolední i odpolední svačinka a pitný režim.

V případě vícedenního hlídání je možné si s instruktorem domluvit samostatné docházení i odcházení dítěte, souhlas rodiče se vyplní při prvním setkání v nezbytné úvodní administrativě. Ve vstupním formuláři je třeba pravdivě informovat o zdravotním stavu dítěte a předat léky, pokud nějaké užívá. Vyhrazujeme si právo odmítnout nemocné dítě.
Krtek

Nejčastější otázky a odpovědi

Máte ještě volná místa?
Kapacity přizpůsobujeme poptávce, na jednoho animátora připadá skupinka 10 dětí. V případě plné obsazenosti skupiny nastupuje další animátor a otevíráme skupinu další.
Doporučený věk dítěte?
Tábory jsou vhodné pro děti ve věku od 5 do 13 let. V případě více skupin v jednom termínu třídíme dětské kamarády přiměřeně dle věku.
Fungujete i v nepříznivém počasí?
Krtkův svět disponuje vnitřní hernou a animátoři mají připraveny aktivity pro děti i pro suchou verzi zábavy.
Co dětem s sebou?
Dětem do batůžku zabalte láhev na pití, oblečení na převlečení, pokrývku hlavy, krém proti slunci, ručník, ofocenou kartičku pojištěnce, případné léky a dobrou náladu. Občerstvení v parku nabízí různé mňamky, kapesné dle možností.
Mobilní telefony?
Po dobu konání programu od 9:00 do 17:00 hodin děti nemohou využívat mobilní telefon. Vypnutý nebo odložený přístroj nenarušuje program, neodpoutává pozornost od ostatních kamarádů a animátora. Za cenné věci, telefony, kapesné, hračky, atd. neručíme.

Nenašli jste všechny odpovědi?

Vaše další dotazy rádi zodpovíme na e-mailu: akce@krtkuvsvet.cz nebo na tel: +420 774 090 909