Pohádka Čert a Káča

Všechny malé i velké diváky zveme na sobotu 20.6. od 14 hodin do našeho přírodního divadélka na čertovskou pohádku s loutkami a písničkami Čert a Káča. Hrají a zpívají Eva Hrušková a Zdeněk Rohlíček. Jedná se o veselé i poučné kontaktní představení, které zvedne diváky ze sedadel a stávají se součástí pohádky.
Změna programu vyhrazena z důvodu nepřízně počasí…
Oblíbený tým Divadla Evy Hruškové a Jana Přeučila – MARTINA DRIJVEROVÁ, ZDENĚK BARTÁK a JAROSLAV DOLEŽAL – vytvořil veselé i poučné kontaktní představení.
Autorka scénáře i písničkových textů, oblíbená česká spisovatelka, Martina Drijverová zná dobře malé diváky. Proto napsala představení hravé, kde děti jen nesedí v hledišti, ale spolupracují s herci, zamýšlí se s nimi a dokonce i vstanou ze sedadel a stávají se součástí pohádky.

Skladatel Zdeněk Barták, autor hudby k většině našich představení, jinak geniální hitmaker, umí rozezpívat a rozhýbat celé hlediště. Nestane se, že by děti, byť na okamžik ztratily pozornost a začaly se vrtět…
Jaroslav Doležal své loutky kouzlí poctivě jako za starých časů – svými dláty a ze dřeva. Je i výborný technolog, proto každá loutka podtrhuje charakter postavy nejen vizuálně, ale také technicky (pohybově). Zkrátka – hraje se nám s jeho loutkami krásně!
Zveme vás tedy na naši čertovskou pohádku s loutkami a písničkami…
Hrají a zpívají: Eva Hrušková & Zdeněk Rohlíček