FB

Podmínky pro Krtkovy letní permanentky

Letní permanentka do Krtkova světa je vystavena na jméno a je nepřenosná pod sankcí jejího zablokování.

V případě zapůjčení /přeprodání vstupenky osobě, jejíž jméno se neshoduje se jménem, na které byla vstupenka vystavena, je Krtkův svět oprávněn permanentku zablokovat, čímž se stane neplatnou. V takovém případě není nárok na náhradu vstupného.

Platnost permanentky je od 1. 7. do 17. 1. 2025 (vyjma celoroční) (během vánočních svátků bude park uzavřený).

Permanentka opravňuje majitele k max. 1 vstupu denně (vyjma celoroční).

Permanentka vás neopravňuje k parkování zdarma (vyjma celoroční).

Vstupenka má podobu plastové karty o velikosti platební karty.

Na jednu plastovou kartu je možné využívat maximálně 4 permanentky pro 4 osoby (převážně členy rodiny) i s rozlišnými tarify permanentek.

Vstupenku je nutno chránit před působením magnetického pole, mechanicky, chemicky ani jinak nenamáhat a chránit ji před poškozením.

Permanentky je možné zakoupit online ZDE nebo na pokladně parku (preferujeme platbu v hotovosti)

Vystavení plastové karty trvá maximálně týden. O připravené kartě k vyzvednutí vás budeme informovat emailem na adresu zadanou při online nákupu. Při nákupu permanentky na pokladně sdělí termín vyzvednutí pokladní.

Vystavení permanentky stojí 197 Kč. Poplatek se hradí při vyzvednutí karty.

V případě ztráty či poškození lze majiteli na pokladně vystavit duplikát. Je potřeba, aby se majitel prokázal průkazem (OP, ŘP, pas, Opencard, studijní průkaz…) vedeným na stejné jméno, jako je jméno, na které byla vstupenka vystavena. Vystavení duplikátu je zpoplatněno částkou 197 Kč.

Při koupi jakéhokoliv nižšího tarifu lze na pokladně Krtkova světa doplatit rozdíl mezi nižším tarifem a vyšším hotově a permanentku vám vystavíme na vyšší tarif. Platí se celá částka do vyššího tarifu, nikoliv poměr.

Lunapark je v provozu pouze za příznivého počasí. Od 1. 7. do 31. 8. denně, od 1. 9. do 31. 10. 2024 pouze o svátcích a víkendech v čase od 11 do 18:30 hodin.

Permanentky je možné využít ve dnech, kdy se konají akce jako např. koncerty, show apod.

Typy permanentek
h

Základní letní permanentka

Vstup do parku, do rodinného lesoparku, do Krtkova skleníku, kontaktní MINI ZOO, neomezené jízdy autovláčkem + vstup na koncerty a show

1.777 Kč /osoba

P

Krtek PLUS letní permanentka

Základní vstupné + atrakce Lunaparku - (řetízkový kolotoč velký, autovláček, autíčka safari, létající kačeři, skákací hrad, minivláček, kolotoč s koníky, trampolíny, vodní skluzavky) + vstup na koncerty a show

1.977 Kč /osoba

Krtek MAX letní permanentka

Základní vstupné + atrakce Lunaparku (řetízkový kolotoč velký, autovláček, autíčka safari, létající kačeři, skákací hrad, minivláček, twister, aquazorbing, lodičky, kolotoč s koníky, trampolíny, autodrom, Free jumping, buginy, čtyřkolky, vyhlídkové kolo, vodní skluzavky) + vstup na koncerty a show

2.777 Kč /osoba

Celoroční permanentka

platnost od 1. 7. 2024 do 30. 6. 2025 (v prodeji pouze 77 ks): Základní
vstupné + atrakce Lunaparku (řetízkový kolotoč velký, autovláček, autíčka safari, létající kačeři, skákací hrad, minivláček, twister, aquazorbing, lodičky, kolotoč s koníky, trampolíny, autodrom, Free jumping, buginy, čtyřkolky, vyhlídkové kolo) + vstup na koncerty a show po celý rok + další benefity a slevy. Pro držitele celoroční permanentky parkování u hlavní pokladny zdarma. Neomezený počet vstupů za den.

7.777 Kč/rok/osoba

* Poskytovatel si vyhrazuje právo měnit nabídku atrakcí. V případě jakékoliv atrakce mimo provoz, nevzniká nárok na vrácení peněz za permanentku ani z části.